Facebook Google+ Pinterest

Služby

* portréty, glamour, boudoir, novorozeňátka, rodinné fotky i svatby či reportáže *

Dárkové poukázky máme - stačí si vybrat balíček nebo částku na kteoru si jej přejete vystavit.

darkove poukazky fotografovani

 

Za novorozeňátky jezdím k Vám domů, aby miminka byla ve svém prostředí.

Ostatní focení je na Vás, fotím jak v exterieru, tak v atelieru.

CENY JSOU PEVNÉ A NIKOLIV SMLUVNÍ. DĚKUJI ŽE TO REPSEKTUJETE A STEJNĚ JAKO JÁ DÁVÁTE PŘEDNOST KVALITĚ PŘED KVANTITOU. :)

Objednávejte se na e-mailu ivana.hrubesova@byggabo.cz nebo tel.: 722 561 799


* Aktuální ceník *


 EXTERIÉROVÉ FOCENÍ VELKÉ

vhodné na portréty, těhotenské focení, párové focení, rodinné fotky

KDE: kdekoliv v Brně či jeho blízkém okolí, jiná destinace je možná s příplatkem za cestu

V CENĚ: cca 1-1,5 hodiny focení, 12 (15 u rodinného) plně retušovaných fotografií v mém stylu

2.000,- Kč

Jak také může vypdat velké exteriérové focení

EXTERIÉROVÉ FOCENÍ MALÉ

vhodné na portréty, těhotenské focení, párové focení, bussines fotky

KDE: v centru Brna či Králově poli - mám vytipovaných pár míst, která jsou vhodná na různé styly fotografií

V CENĚ: cca 0,5 hodiny focení (můžeme mít nafoceno dříve, nebo naopak může trvat déle, než si na foťák zvyknete nebo si vás nakoukám), 5 plně retušované fotografie v mém stylu

1.200,- Kč

Ukázka malého exteriérového focení


ATELIÉROVÉ FOCENÍ VELKÉ

vhodné na portréty, glamour, boudoir, těhotenské focení, párové focení, rodinná focení

KDE: V boudoir STARSTUDIU v Obřanech, případně je možné zkombinovat s exteriérovým focením v jeho okolí, nutno domluvit před rezervací termínu, variantně využívám i atelier Vama v blízkosti technického muzea. Výběr záleží na vytíženosti studií a vašich preferencích.

V CENĚ: 1-1,5 hodiny focení, pronájem atelieru, 12 / 15 (u rodinného) plně retušovaných fotografií v mém stylu.

VELMI DOPORUČUJI: připlatit si práci vizážistky - photo make-up, styling vlasů, asistence po celou dobu focení 700,- Kč.

(V případě, že vizážistku nevyužijete a make-up nebude vhodný k focení se zábleskovými světly, je možné, že vás požádam o přelíčení či příplatek za složitější retuše. V atelieru je perfektní make-up skutečně důležitý. Děkuji velmi za pochopení.)

2.800,- až 2.950,- Kč 

Jak může vypadat ateliérové focení 

 

ATELIÉROVÉ FOCENÍ MALÉ 

vhodné na portréty, těhotenské focení nebo business fotografie

Termíny na toto focení vypisuji zvlášť. Většinou se jedná o víkendové dny v 8:00 hodin ráno.

KDE: V boudoir atelieru Vama v blízkosti technického muzea.

 V CENĚ: 1/2 - 3/4 hodiny focení, pronájem atelieru, 6 plně retušovaných fotografií v mém stylu.

 DOPORUČUJI: pokud máte zájem využít práci vizážistky je možné v daném čase stihnout i lehký photo-make-up v ceně 500,-

1.700,- Kč 

Jak může vypadat ateliérové focení 


PELÍŠKOVÉ FOCENÍ JE MOŽNÉ VYUŽÍT KVŮLI SVĚTLU POUZE V JARNÍCH A LETNÍCH MĚSÍCÍCH, MIMO TYTO MĚSÍCE PO DOMLUVĚ - NOVĚ VŠAK FOTÍME V BOUDOIR STARSTUDIU, KTERÉ VÁM TO PLNĚ VYNAHRADÍ - viz focení v atelieru ;)

 

ZÁKLADNÍ PELÍŠKOVÉ FOCENÍ *UHNÍZDI SE*

vhodné na portréty, glamour, boudoir, těhotenské focení, párové focení, některá rodinná focení*

KDE: v bytě v blízkosti centra Brna

V CENĚ: 3/4 hodiny focení, 5 plně retušovaných fotografií v mém stylu

VELMI DOPORUČUJI: připlatit si práci vizážistky - photo make-up, styling vlasů, asistence po celou dobu focení 500,- Kč.

1.300,- Kč

 

 VELKÉ PELÍŠKOVÉ FOCENÍ *UHNÍZDI SE*

vhodné na portréty, glamour, boudoir, těhotenské focení, párové focení, některá rodinná focení*

KDE: v bytě v blízkosti centra Brna, případně v kobinaci focením v exterieru v jeho blízkém okolí

V CENĚ: 1,5 hodiny focení, 10 plně retušovaných fotografií v mém stylu

VELMI DOPORUČUJI: připlatit si práci vizážistky - photo make-up, styling vlasů, asistence po celou dobu focení 500,- Kč.

1.900,- Kč

Ukázka pelíškového focení

  NEWBORN FOCENÍ

 vhodné na focení miminek od 7 dní do max. 1 roku případně i s rodiči a sourozenci

 KDE: v pohodlí u vás doma, není-li to možné, tak u nás v pelíšku

STYL: miminka fotím stylem LIFESTYLE, tedy přirozené nepříliš aranžované fotky samotného miminka i miminka s rodiči. Košíčky, oblečky, čelenky a vinylové pozadí u mě nehledejte :)  K focení je nejvhodnější využít doby od 7 do 21 dne od narození. Pokud tuto dobu nestihnete, doporučuji počkat až začne pást koníky. Tento věk mám u dětí k focení osobně nejraději :))

V CENĚ: 2 - 3 hodiny focení (během focení se počítá s krmením, uspáváním, přebalováním, usínáním)

12 plně retušovaných fotografií v mém stylu

2.000,- Kč

Ukázka rodinného a newborn focení

 

PRÁCE VIZÁŽISTKY

Ke všem focením doporučuji využít i práci vizážistky. Zajistí nejen perfektní make-up, styling vlasů ale zůstává také zpravidla po celou dobu focení jako asistetntka. To mi umožní udělat nejen více fotografií, ale díky její pozornosti a pomoci se mohu soustředit čistě na focení a nemusím hlídat malé detaily. To vše bude na průběhu focení a hlavně na výsledných fotografií určitě poznat.

Pokud máte objednané focení portrétů či jiné, kdy se uvažuje s detaily tváře a profesionální vizáže nevyužejete, může se stát, že vás požádám o opravení líčení. Pokud i poté bude líčení nevhodné k focení, nebo by znamenalo výrazné zvýšení času při postproduci jednotlivých snímků, pak prosím počítejte s tím, že se cena postrpodukce úměrně navýší.

500,- - 700,- Kč dle náročnosti

 

 

PODMÍNKY A PRŮBĚH ZAKÁZEK

 

 • Cena balíčku je splatná nejpozději v den focení. Peníze můžete zaslat předem na účet či v hotovosti na místě. Připravte si prosím nejlépe přesnou částku.

  Záloha, jež jste platili při rezervaci vám bude samozřejmě z částky odečtena. Nemůžete-li se na domluvený termín z vážných důvodů dostavit, dejte mi to prosím vědět nejpozději 48 hodin předem, abychom na uvolněný termín stihly najít náhradu a domluvily se na nový termín. Možnost přesunu máte pouze jednou. V opačném případě je záloha nevratná a propadá na náklady spojené s pronájmem atelieru a nevyužitý čas fotografa. V případě zrušení termínu z naší strany, je záloha vratná v plné výši.

  *  Nejpozději druhý den po focení vám zasílám náhledy k výběru. Všechny, které dostanete, jsou pečlivě vybrané tak, aby jste se rozhodovaly jen mezi těmi nejlepšími. Zároveň jsou opatřeny základními úpravami, aby jste nebyli ovlivněni odlišnou expozicí podobných snímků nebo nevhodnou kompozicí. Počet fotek, které vyretušuji a upravím, je dle vybraného balíčku. Vybrat si jich můžete samozřejmě i více. Úprava a retuš každé další fotografie stojí 150,- Kč. Doplatek za fotografie navíc posíláte opět na účet, při Vašem výběru.

 • * Každá vybraná fotografie projde dalšími potřebnými úpravami – konečným vyvážením barev, úpravou expozice, kontrastu, doostřením, místními korekcemi, retušemi pleti i rušivého pozadí a v neposlední řadě úpravou atmosféry celé fotografie v mém stylu.
 • * Sílu retuší pleti či postavy dělám většinou dle svého citu a zvyklostí. Máte-li však nějaké speciální přání (skrytí jizvy, silnější odstranění vrásek apod.), řekněte mi jej prosím nejlépe již při focení, abych s tím počítala a mohli jsme jej eliminovat již vhodnějším nasvětlením či pózami.
 •  
 • * Všechny vybrané fotografie obdržíte nejpozději do 3 týdnů od zaslání vašeho výběru přes úschovnu a to jak barevné tak černobílé. Obdržíte dvě složky, kde najdete jak TISKovou verzi v nejvyšším rozlišení, tak WEBovou, kdy jsou fotky zmenšeny tak, aby se daly bez problémů používat na sociálních sítích, mobilním telefonu apod.
 •  
 • * Pokud si přejete mít fotografie hotové do určitého termínu (narozeniny apod.) a víte jej předem, prosím domluvte se se mnou již při objednávce samotného focení, abych s tím počítala. Snažím se vždy vyhovět, jak jen to jen možné. Úprava jedné fotografie však zabere 0,5 - 1 hodinu času, není proto v mých silách vyhovět předčasným termínem každému. Nedomluvíme-li se předem a vy si přesto přejete fotografie dříve, bude-li to v mých možnostech, upravím vám je ve svém volném čase. Ten si však cením příplatkem 200,- Kč/fotografii k již domluvené částce. Děkuji za pochopení.
 • * Neupravené fotografie neposkytuji ani za příplatek. Nejedná se o finální produkt. Snažím se Vám odevzdávat jen perfektní práci, kterou si zasloužíte a nevyvolané fotografie této představě neodpovídají. Náhledové fotografie jsou určeny pouze k vašemu výběru a není možné je stahovat. Není dovoleno jejich další šíření či úprava.
 •  
 • * Tisk fotografií není v ceně. Ráda Vám ho však zajistím, stačí se domluvit při focení nebo po výběru fotografií.
 •  
 • * Díky veřejnému portfoliu mohou moji klienti získat představu o mém stylu a způsobu práce. Proto je pro mě velmi důležité mít možnost se výslednými fotografiemi pochlubit. Při pořízení fotografií tím tak zároveň dáváte svolení k jejich zveřejnění v mém portfoliu na webových stránkách, sociálních sítích či jiné prezentaci. Respektuji však Vaše soukromí a proto, pokud si zveřejnění některých nebo všech snímků nepřejete, stačí mi to kdykoliv sdělit. :)

 

 


 SVATEBNÍ FOCENÍ

 Na přání mám moc ráda zašlu informace a ceny k svatebnímu focení.

 

Svatby fotím kdekoliv po České republice, v případě proplacení cesty a ubytování i kdekoliv jinde.

Dávám přednost celodenním svatbám, kdy na fotografiích mohu zachytit atmosféru a průběh celého dne i všech vašich milých a blízkých.

V celodenních balíčcích máte automaticky předsvatební focení, které můžeme spojit s informativní schůzkou. Vyzkoušíte si tak focení "nanečisto" a ve svatební den bůdete při focení  mnohem uvolněnější a klidnější :) Vzniklé snímky můžete využít třeba i na svatební oznámení.

... nezapomeňtě, že fotograf je ten, který z nevěstou tráví v její svatební den nejvíce času a jeho fotky budou s vámi celý život. Proto si jej vybírejte tak, aby Vám seděl styl jeho práce a fotografií. :) 

  

 Cenu vám ráda sestavím na míru.

Stačí mi do mailu ivana.hrubesova@byggabo.cz napsat kdy a kde veselku plánujete, kolik zhruba očekáváte hostů, jak dlouhou dobu si přejete, abych s vámi strávila a něco málo o stylu svatby a o vás. :) 

Když si svatbu vysním já

Svatby viděné mým okem


Více informací a objednávky na tel. 722 561 799 nebo e-mailu ivana.hrubesova@byggabo.cz